دسترسی سریع

3

3

4_2

فرم های نگارش دسترسی سریع - Copy

اطلاعیه بسیار مهم.
اطلاعیه بسیار مهم.

اطلاعیه بسیار مهم

پژوهشگران گرامی به نکات زیر توجه فرمایند.
1. " اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی مدیریت، روان شناسی و علوم رفتاری"

روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه 1402 از ساعت  14 تا 20 به صورت آنلاین برگزار می شود. لینک برگزاری کنفرانس متعاقبا اعلام می شود.

2. پژوهشگران ارجمند دارای مقاله پذیرفته شده به صورت ارایه شفاهی که تمایل به سخنرانی در کنفرانس دارند در اسرع وقت نسبت به ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها حداکثر روز چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه 1402 اقدام و نسبت به تکمیل و ارسال فرم پاورپوینت سخنرانی به خط ایتا / تلگرام 0917242753 اقدام نمایند.

توجه: سخنرانان کنفرانس از لوح تقدیر سخنرانی به صورت رایگان بهره‌مند می شوند.

3. سایر ثبت نام کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده نیز حداکثر تا  روز جمعه 8 اردیبهشت ماه 1402 نسبت به ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها اقدام نمایند.

4. امکان دریافت گواهی شرکت و گو اهی نامه بین المللی Oxford  Cert Universal به صورت فیزیکی، هولوگرام دار و قابل استعلام برای دارندگان مقالات پذیرفته شده و شرکت کنندگان بدون مقاله فراهم می باشد؛ برای دریافت گواهی مزبور در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به صفحه کاربری خود؛ نوع ثبت نام را شرکت بدون مقاله انتخاب و در بخش خدمات ویژه گزینه Oxford  Cert Universal  را به دلخواه انتخاب کنید.

5. برای نمایه و یا صدور گواهی نمایه مقاله خود در SID لازم است که پس از ورود به صفحه کاربری خود؛ در بخش خدمات ویژه گزینه نمایه SID  را به تعداد مقالات مورد نظر انتخاب کنید.


دوشنبه 13 تیر 1401 (10 ماه قبل)
اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین كنفرانس ملی مديريت، روان شناسی و علوم رفتاری